Остання редакція: 28 лютого 2018

10 студентів університету отримали кваліфікацію магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

28-02-2018

23 лютого відбувся захист дипломних робіт магістрів зі спеціальності 074 “Публічне управління та адміністрування”. Дипломні роботи були підготовлені на актуальні теми за матеріалами роботи органів державної влади та місцевого самоврядування Черкаської, Кіровоградської та Вінницької областей. При визначенні теми і об’єкта дослідження враховувався рівень підготовки студента та його бажання працювати над розробкою обраної теми. Керівництво дипломними роботами магістрів здійснювалось викладачами кафедри публічного управління та адміністрування.

Підведення підсумків і прийняття остаточних рішень стосовно оцінки захисту проводилось в присутності членів екзаменаційної комісії, затвердженого в такому складі:

Грищенко І.М. – голова комісії, професор кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності ННІ післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор наук з державного управління;

Вернюк Н.О – декан факультету менеджменту, доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук;

Приліпко С.М. – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, кандидат економічних наук, доцент;

Транченко Л.В. – професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук.

Секретарем призначено Мовчанюк А.В. – кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри публічного управління та адміністрування.

На захисті магістерських робіт з 10 студентів оцінку «відмінно» отримали 6 осіб, оцінку «добре» – 4 особи. Усім студентам-випускникам екзаменаційна комісія своїм рішенням присвоїла кваліфікацію магістра з публічного управління та адміністрування з видачею диплому встановленого зразка, у тому числі прийнято рішення щодо видачі диплома з відзнакою Федчук Т.О. Результати досліджень Махаринської А.В. рекомендовано для практичного впровадження в органах місцевого самоврядування, що підтверджується відповідною довідкою Уманської міської ради. А студентам Богдану С.І., Лавренчуку С.О., Махаринській А.В. та Федчук Т.О. рекомендовано продовжити навчання в аспірантурі.

Отже, підготовка студентів в Уманському національному університеті садівництва за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” здійснюється на належному рівні та відповідає сучасним вимогам формування фахівців з метою подальшого їх працевлаштування в органах державної виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, навчально-наукових установах та інститутах громадянського суспільства.

Іванна Чукіна, викладач кафедри

публічного управління та адміністрування