Остання редакція: 02 травня 2016

9 студентів факультету менеджменту братимуть участь у V Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

02-05-2016

З 2 по 26 квітня 2016 р. науково-дослідною лабораторією «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку» проводився прийом наукових робіт студентів Уманського НУС для подальшої їх участі у Всеукраїнському конкурсі з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Конкурсна комісія кафедри менеджменту організацій у складі доцентів Приліпка С.М., Кустріч Л.О. та Петренко Н.О. розглянула 26 наукових робіт, які надійшли від студентів 3-5 курсів факультету менеджменту. Комісія одноголосно відзначила наукові роботи 9 студентів, які можуть бути рекомендованими до участі у Всеукраїнському конкурсі:

1. Боднарук Вікторія (науковий керівник: к.е.н., доцент Малюга Л.М.);

2. Демиденко Руслана (науковий керівник: к.е.н., ст. викладач Коваленко Л.Г.);

3. Дяк Альона (науковий керівник: кандидат с.-г. н., професор Дяченко М.І.);

4. Кирик Надія (науковий керівник: к.е.н., доцент Роєнко О.А.);

5. Ковбасюк Юлія (науковий керівник: д.е.н., професор. Транченко Л.В);

6. Паламарчук Вікторія (науковий керівник: к.е.н., доцент Кустріч Л.О.);

7. Прокопенко Інна (науковий керівник: к.е.н., доцент Гоменюк М.О.);

8. Прокопенко Ірина (науковий керівник: к.е.н., доцент Загороднюк О.В.);

9. Севостьянова Надія (науковий керівник: к.е.н., доцент Приліпко С.М.).

Бажаємо студентам перемогти у Всеукраїнському конкурсі!

V Всеукраїнський конкурс наукових робіт з тематичного напряму «Сталий розвиток за участі місцевих громад» проводиться Національною мережею партнерських університетів «Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад» за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Переможці, які посядуть І-ІІІ місця, будуть нагороджені цінними призами. Кращі роботи будуть опубліковані окремою збіркою.

Кустріч Л.О., к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій