Остання редакція: 11 листопада 2016

Активні громадяни університету навчалися писати проекти соціальних дій

З 9 по 11 листопада 2016 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся локальний тренінг за програмою Британської Ради в Україні «Активні громадяни». У навчальному заході взяли активну участь викладачі і студенти факультетів менеджменту та економіки і підприємництва. Факультети представляти учасники з кафедр публічного управління та адміністрування; менеджменту; туризму та готельно-ресторанної справи; підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; маркетингу; фінансів, банківської справи та страхування. Більшість аудиторії буда представлена студентською молоддю з різних курсів денної і заочної форм навчання.

Тренінг проводили координатори програми – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування доцент Сергій Приліпко та завідувач Міжрегіонального навчально-практичного центру розвитку сільських територій доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок.

Під час зустрічі координатори ознайомили аудиторію з програмою «Активні громадяни», можливостями для написання власних проектів соціальної дії та процедурою подання їх на конкурс. На реалізацію кожного з обраних конкурсною комісією проектів Британська Рада надає фінансову підтримку у розмірі до 500 фунтів (15 000 грн.).

У формі інтерактивного діалогу учасники тренінгу визначали основні проблеми, які виникають під час навчання й побуту в університетському містечку, та завдяки роботі у групах намагалися запропонувати найбільш реальні шляхи їх вирішення. Під час представлення результатів роботи більшість ідей можуть бути втілені через подання проектів соціальної дії та за фінансової підтримки Британської Ради в Україні.

Після закінчення тренінгу всі активні громадяни університету отримали сертифікати міжнародного зразка за підписом директора Британської ради в Україні Саймона Вільямса.

Сергій Приліпко, координатор Програми Британської Ради в університеті