Остання редакція: 05 червня 2018

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір

05-06-2018

Протягом 2015-2017 років у Черкаській області впроваджувався грантовий проект ЄС «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів». Основна його мета полягала у наданні матеріально-технічної допомоги особистим селянським і малим фермерським  господарствам для створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Загальна вартість проекту склала 617 тис. євро, з яких 491 тис. євро (80%) - кошти Європейського Союзу, а решта 126 тис. євро - співфінансування від Черкаської обласної ради.

З метою підвищення ефективності упровадження проекту та роз­витку кооперації в області у липні 2015 року підписано Угоду про спів­робітництво між Управлінням агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації та Уманським національним університетом садівництва. Відповідно до Угоди на базі міжрегіонального навчально-практичного центру розвитку сільських територій університету проведено 20 на­вчально-практичних семінарів з управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами для представників ініціативних груп зі створення СОК. Навчання пройшли понад 300 осіб.

За результатами роботи тренерами проекту (Приліпко С.М., Макушок О.В., Шевченко Н.О., Дубін О.М., Буцик Р.М.) разом з його координатором Лепьошкіною Т.Я. підготовлено практичний посібник «Управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами», який став настільною книгою членів кооперативних організацій.

Згідно поданої заявки №79439 Міністерство економічного розвитку і торгівлі України прийняло рішення зареєструвати авторські права на практичний посібник «Управління сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами» та видати свідоцтво про реєстрацію авторського права №78504 від 24.04.2018 р.

Прес-центр кафедри публічного управління та адміністрування