Остання редакція: 21 жовтня 2017

Робота викладачів і студентів у конференц-секції "Публічне управління та адміністрування"

21-10-2017

На кафедрі публічного управління та адміністрування відбулося секційне засідання науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми та перспективи».

У засіданні взяли участь викладачі та студенти кафедри . Викладачі кафедри у своїх доповідях висвітлили проблемні питання децентралізації місцевої влади та удосконалення роботи державних установ.

Наукові доповіді доцентів кафедри Дяченка М.І., Василенка О.П., Коваленка Г.О., Світового О.М. були заслухані учасниками конференції з великою увагою. Доповідачі дали вичерпні відповіді на поставлені питання.

На завершальному етапі роботи секційного засідання керівник наукового гуртка кафедри публічного управління та адміністрування Світовий О.М. подякував учасникам засідання за плідну роботу та побажав творчих здобутків у наукових дослідженнях.

Доцент О. Світовий