Остання редакція: 02 квітня 2018

Студентка кафедри взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування"

02-04-2018

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» проводився на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського у м. Київ  протягом 28-30 березня 2018 року. До участі в Олімпіаді запрошувалися студенти, які стали переможцями І етапу Олімпіади у 2017-2018 навчальному році у закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Олімпіада проводилася у два тури . У першому турі учасники олімпіади виконували комп’ютерні тестові завдання, які розраховані на виявлення рівня знань з публічного управління та адміністрування. Завдання першого туру складені були українською мовою у формі тестів та виконувалися кожним учасником Олімпіади самостійно в спеціально обладнаних комп’ютерних класах. У другому турі учасникам олімпіади було запропоновано виконати творче завдання з рекомендаціями вирішення однієї з актуальних проблем зі сфери публічного управління та адміністрування, яке б продемонструвало наявність у студентів сформованих вмінь та навичок відповідно до спеціальних (фахових) компетентностей зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Від Уманського національного університету садівництва у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади взяла участь студентка 11 м-пб групи Інна Ходзіцька-Іваненко.  Участь у Олімпіаді була засвідчена сертифікатом участі. Також учасникам Олімпіади оголошена подяка від організаторів  та були вручені подарунки.

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування О.М. Світовий