Остання редакція: 01 червня 2016

Керівники провідних аграрних підприємств взяли участь у роботі науково-практичного семінару

01-06-2016

Відповідно до плану проведення наукових заходів в Уманському національному університеті садівництва 31 травня 2016 року кафедра публічного управління та адміністрування провела науково-практичний семінар «Практика управління аграрним підприємством». У засіданні взяли участь директор ТОВ «Агровіт» Уманського району, випускник 2005 року факультету агрономії нашого навчального закладу Бахчеван М.О. та голова Ради сільськогосподарських товаровиробників  Уманського району, директор ТОВ «Прометей» Мальченко В.П. Семінар організований і проведений керівником наукового студентського гуртка, доцентом кафедри Кепко В.М.

Запрошені учасники ознайомили присутніх з діяльністю очолюваних ними підприємств, поділилися планами на майбутнє. На думку топ-менеджерів, економічне зростання суб’єктів господарювання на сучасному етапі орієнтоване на інтенсивний тип розвитку, що передбачає постійне нарощування обсягів виробництва продукції з меншою ресурсоємністю та вищою якістю продукції. Для цього необхідною складовою є забезпечення конкурентоспроможності агроформувань. Розв’язання усіх цих завдань можливе при професійному, вмілому, висококваліфікованому управлінні підприємством. В представлених підприємствах вміло застосовують економічні методи управління, серед яких найважливіше місце займає раціональне використання виробничого потенціалу. Кредо керівників полягає в задоволенні й заінтересованості працівників у результатах праці. Вони переконані, що не може бути гарного підприємства, в якому працюють незаінтересовані й незадоволені працівники. Завдання керівника – гармонізувати інтереси  працівників і підприємства заради досягнення високих результатів роботи.

В обговоренні питань, передбачених програмою семінару, активну участь взяли декан факультету менеджменту Вернюк Н.О., завідувач  кафедри публічного управління та адміністрування Приліпко С.М., доценти кафедри Кепко В.М., Саковська О.М., Петренко Н.О., Світовий О.М., Гоменюк М.О. Дяченко М.І. Активно долучилися до обговорення й дискусій студенти факультету менеджменту.

Практика управління ТОВ «Агровіт» та ТОВ «Прометей» показує, що лише ті підприємства, які основну увагу приділяють організаційним, технологічним і економічним складовим, здатні впроваджувати новітні технології виробництва продукції, мати високу технічну озброєність, застосовувати науково-обґрунтовані сівозміни, розв`язувати соціальні проблеми сільського населення, здійснювати капіталовкладення у навчання й підвищення кваліфікації спеціалістів.

Прес-центр кафедри публічного управління та адміністрування