Остання редакція: 14 квітня 2016

Колектив кафедри вітає Бутила І.А. з ювілеєм

14-04-2016

У сучасному світі справжнього успіху домагається лише той, хто щиро любить свою справу і не шкодує ніяких сил, щоб стати в цій справі кращим. Такою людиною є доцент кафедри менеджменту організацій Бутило Ігор Анатолійович, який навесні святкує 50-річний ювілей.

Народився 11 квітня 1966 року в м. Умань Черкаської області. В 1983 році закінчив Уманську середню школу №9 і вступив на економічний факультет Уманського сільськогосподарського інституту, який закінчив у 1987 році за спеціальністю “Економіка і організація сільського господарства”, отримавши диплом з відзнакою.

Після закінчення інституту направлений в колгосп ім. Котовського Христинівського району Черкаської області, де працював два роки на посаді головного економіста господарства.

В 1990 – 1992 роках навчався в очній аспірантурі на кафедрі економіки Уманського сільськогосподарського інституту. Після закінчення аспірантури за розподілом працював на кафедрі організації до 2007 року, а після реформування кафедри був переведений на кафедру менеджменту ЗЕД. У 2015 році повертається на кафедру менеджменту організацій, де і працює в даний час.

В 1993 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю “Організація виробництва (сільське господарство)”. За період роботи обіймав посади асистента, старшого викладача, а  з 2000 року – доцента. З 1995 року – керівник наукового студентського товариства економічного факультету, з 2002 по 2015 рр. – заступник декана факультету менеджменту з науково – дослідної роботи. Бере активну участь у підготовці та проведенні олімпіад, конкурсів студентських наукових робіт, конференцій.

Автор понад 100 наукових та навчально-методичних праць.

Високопрофесійний викладач Ігор Анатолійович протягом усіх років своєї педагогічної діяльності успішно навчає і виховує студентську молодь. Серед його вихованців – керівники підприємств, працівники міністерств, обласних та районних організацій, науковці, викладачі. Але найвищою нагородою для нього є незаперечний авторитет у колективі, повага колег і студентів.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів для АПК України та з нагоди 50-річчя від Дня народження адміністрація Уманського національного університету нагородила Бутила Ігоря Анатолійовича грамотою.

Від щирого серця бажаємо, щоб стежина, якою Ви йдете, ще багато років вела Вас до творчих вершин і життєвих перемог. Нехай тепло рідних та близьких надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а кожен день хай наповнюється корисними справами і земними радощами.

Бажаємо Вам невичерпної життєвої енергії, оптимізму, сил і натхнення, доброти в душі і серці, нехай береже Вас Бог від болю і тривог, а людське визнання й розуміння поруч ідуть по життю, нехай кожен день буде радісним, проблеми незначними, а турботи тільки приємними.

З повагою, колектив кафедри менеджменту організацій