Остання редакція: 06 квітня 2016

Конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів

02-04-2016

Науково-дослідна лабораторія «Ресурний центр зі сталого місцевого розвитку» кафедри менеджменту організацій проводить конкурс мікрогрантів на реалізацію студентських проектів, оголошений Національною мережею партнерських університетів «Вищі навчальні заклади та сталий розвиток громад» за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

На Конкурс подаються проекти студентських ініціатив, які є пошуковими за своїм характером, мають прикладне значення, можуть бути впроваджені у реальне життя, мають значення для місцевої громади і відповідають тематиці та вимогам конкурсу.

Студентський проект надсилається на електронну адресу кафедри менеджменту організацій manager@udau.edu.ua з поміткою «На конкурс студентських проектів». Конкурсна комісія відбирає кращі студентські проекти, які відповідають вимогам, та рекомендує їх до участі у Всеукраїнському конкурсі.

Останній термін подання проектів – 26 квітня 2016 року (включно).

Додаткові консультації можна отримати у доцента кафедри менеджменту організацій, к.е.н Гоменюк Марини Олександрівни (навчальний корпус 4, аудиторія 232), телефон кафедри (4744) 3-33-04, електронна пошта manager@udau.edu.ua

Положення про умови конкурсу мікрогрантів та заявка на участь додаються.

Студенти-переможці Всеукраїнського конкурсу отримають фінансування на реалізацію власних ініціатив від проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».