Остання редакція: 19 квітня 2016

Конкурс проектів «Згуртована громада – успішне село!»

28-03-2016

КОНКУРС ПРОЕКТІВ

«Згуртована громада – успішне село

З нагоди святкування 40-річчя з Дня заснування економічного факультету науково-дослідна лабораторія «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку», що функціонує при кафедрі менеджменту організацій Уманського національного університету садівництва оголошує конкурс проектів «Згуртована громада – успішне село!».

Мета конкурсу – привернути увагу студентів до соціально-економічного розвитку сільських територій та визначити роль сільських громад у забезпеченні їх добробуту.

Сподіваємося, що студенти Уманського національного університету садівництва та інших навчальних закладів України з готовністю підтримають таку ініціативу та у своїх презентаціях висвітлять історію рідного краю, побут, традиції, досвід розв’язання земельних, соціальних, екологічних, культурних проблем завдяки об’єднанню територіальних громад, звернуть увагу на основні проблеми та перспективи розвитку сільських населених пунктів, оцінять роль і значення агробізнесу, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у соціально-економічному розвитку села.

Умови конкурсу:

З 28 березня по 15 квітня 2016 р. підготувати і подати фото- або відео презентацію за заданою тематикою. До участі у конкурсі допускаються індивідуальні та групові проекти. Презентація має бути представлена не більш, ніж на 10-15 слайдах. Відеопрезентація повинна тривати до 10-15 хвилин.

Підготовлені матеріали слід надіслати на електронну адресу кафедри менеджменту організацій manager@udau.edu.ua з поміткою «На конкурс «Згуртована громада – успішне село!» або файл-презентацію на цифровому носії надіслати за адресою:

Уманський національний університет садівництва

Кафедра менеджменту організацій, кабінет № 232 (корпус № 4)

вул. Інститутська, 1,  м. Умань, Черкаська обл., Україна 20305

Презентація проектів, підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться 18 квітня 2016 р. під час святкування ювілейної дати з дня заснування економічного факультету.

Додаткова інформація за телефонами (04744) 3-33-04 (кафедра менеджменту організацій) або 067-935-01-29 доцент кафедри, к.е.н. Загороднюк Оксана Вікторівна.

БАЖАЄМО УСПІХІВ!