Остання редакція: 15 листопада 2017

КОНКУРС

на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України

у січні – липні 2018 року

Відбір та участь у Програмі здійснюються відповідно до Положення про Програму стажування в Апараті Верховної Ради України, затвердженого розпорядженням Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючого справами від 08 листопада 2016 року № 3370-к (із змінами та доповненнями від 30 жовтня 2017 року № 1678-к).

Умови проведення конкурсу:

1. Конкурсний відбір для участі у Програмі здійснюється у 2 тури:

Перший тур – конкурс анкет форм до 26 листопада 2017 року).

Другий тур – індивідуальна співбесіда відібраних у першому турі конкурсантів з Комісією з питань стажування в Апараті Верховної Ради України (грудень 2017 року).

Рішення Комісії з питань стажування в Апараті Верховної Ради України остаточне, пояснення рішень не надаються. Скарги та апеляції щодо результатів конкурсного відбору не приймаються та не розглядаються.

2. Подання анкет та інших документів здійснюється в електронному вигляді за встановленою формою (зразок форми тут) до 26-го листопада 2017 року (до 23:59).

Анкета містить гіперпосилання, за яким ви зможете знайти вимоги до інтернів для стажування у конкретному структурному підрозділі Апарату Верховної Ради України, а також орієнтовний перелік завдань під час стажування для ознайомлення з їх умовамитут).

Анкета без фото не розглядаються. Вимоги до фото (тут).

3. Основні вимоги до претендентів:

- бути громадянином України;
- вік – до 35 років (не старші 1982 р. н.);
- вільно володіти українською мовою;
- володіти однією з іноземних мов, які є офіційними мовами Ради Європи на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування;
- щонайменше освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» (або здобуття його в 2017–2018 н. р.);
- не бути учасником Програми в минулому;
- не бути державним службовцем;
- не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України.

Детальніше про умови конкурсу на сайті Верхоної Ради України http://rada.gov.ua/news/Novyny/150918.html

Прес-служба кафедри публічного управління та адміністування