Остання редакція: 17 травня 2017

Локальний тренінг за програмою Британської ради «Active citizens»

17-05-2017

Завдяки налагоджених партнерських зв’язків з Британською радою протягом 15-17 травня 2017 р. в Уманському національному університеті садівництва відбувся локальний тренінг з написання проектів соціальної дії за програмою «Активні громадяни». Організаторами заходу виступили координатори проекту в університеті – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доцент Сергій Приліпко і доценти  кафедри маркетингу Ольга Макушок та Ірина Корман.

Під час проведення тренінгів учасники мали змогу отримати знання та навички, спрямовані на роботу із студентською молоддю, а також ознайомилися з методологією розробки проектів соціальної дії за допомогою таких методів фасилітації як «ярмарок соціальних дій»  та «світове кафе».

Проект «Активні громадяни» фінансується та реалізується у партнерстві з широким колом організацій. За рахунок активних громадян здійснюється підтримка молодіжних ініціатив, спрямованих на громадський розвиток та підсилення громадської активності. За допомогою фінансової підтримки від Британської Ради у розмірі до 15 тис. грн. є можливість втілити розроблені проекти у життя.

Після закінчення тренінгу усім учасникам були вручені сертифікати міжнародного зразка від Британської ради в Україні.

Сергій Приліпко, координатор Програми Британської Ради в університеті