Остання редакція: 12 квітня 2016

Менеджер з продажу – одна з високооплачуваних професій сьогодення

12-04-2016

З метою вивчення практичного досвіду роботи менеджерів, які займаються продажем різноманітної сільськогосподарської техніки вітчизняного та іноземного виробництва, викладачі і студенти-дипломники кафедри менеджменту організацій провели практичні заняття на виставкових майданчиках торгового дому «Агроальянс» та ТОВ «Техноторг» (м. Умань).

Торговий дім «Агроальянс» займається реалізацією сільськогосподарських машин та обладнання провідної американської компанії «Case» та виступає її філією. ТОВ «Техноторг» реалізує сільськогосподарську техніку таких українських підприємств як ПАТ «Уманьферммаш», Одеського, Білоцерківського, Дніпропетровського машинобудівних заводів, а також продукцію іноземних виробників з Білорусі, Чехії, Польщі, Італії, Франції.

Директори і головні менеджери цих підприємств провели цікаву екскурсію, ознайомили гостей з технікою, розповіли про її технічні характеристики переваги у порівнянні з аналогічною продукцією на ринку. Цікавим виявився той факт, що на обох підприємствах менеджерами працюють наші випускники. Матеріальна зацікавленість у працівників цих фірм дуже висока. Крім гідної стабільної зарплати у розмірі 5-6 тис. грн., менеджери одержують високі премії за продану техніку (до 100-200 тис. грн. за рік).

Студенти отримали задоволення від спілкування з фахівцями та набули практичного досвіду, який допоможе їм стати професіоналами своєї справи у майбутньому.

Роєнко О.А., к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій