Остання редакція: 19 травня 2017

Нагородження колективу кафедри публічного управління та адміністрування з нагоди Дня науки

19-05-2017

На урочистій Академії з нагоди Дня науки, що відбулася в Уманському національному університеті садівництва 18 травня 2017 р., колектив кафедри публічного управління та адміністрування нагороджений Грамотою університету за високу опублікованість у фахових виданнях України, провідних закордонних та виданнях, що включені до науково-метричної бази SCOPUS.

Нагородами також були відзначені співробітники кафедри.

Почесною грамотою Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації  нагороджений к.е.н., доцент Роєнко Олег Анатолійовий за високу професійну майстерність, досягнуті успіхи у науковій  діяльності.

Грамотою університету нагороджена к.е.н., викладач Мовчанюк Анастасія Валентинівна за досягнуті успіхи у науково-дослідній роботі.

Вітаємо колег та бажаємо успіхів у подальшій роботі!

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, к.е.н., доцент С.М. Приліпко