Остання редакція: 24 листопада 2016

Налагодження співпраці з Управлінням праці та соціального захисту населення

23-11-2016

23 листопада 2016 року відбулося засідання науково-студентського гуртка кафедри публічного управління та адміністрування в Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради. Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення. Організаційну структуру даної установи представляє 16 відділів, де працює 270 працівників, зокрема і випускники нашого навчального закладу. До складу організації входять центр соціальних послуг, центр сім’ї та молоді, територіальний центр, три будинки для престарілих людей та приюти для бездомних осіб. Слід відмітити, що завдяки наполегливості її керівника Галини Кучер організація перебуває в стані постійного розвитку та  удосконалення, а якість надання соціальних послуг у м. Умань постійно покращується.

У залі засідань відбувся семінар, на якому перед викладачами та студентами виступили начальник відділу соціальної допомоги Людмила Рибак, начальники відділу персоніфікованого обліку населення  Анна Малишева, заступник начальника управління з питань призначення соціальної допомоги Олена Шевченко, начальник відділу координації соціальних послуг Вікторія Сорокопудник та інші спеціалісти управління. Вони ознайомили присутніх із роботою служб та надали інформацію, яка дуже зацікавила усіх присутніх, зокрема щодо процедури надання субсидій. Так, цікавим є той факт, що 23 тис. домогосподарств (80 % населення міста) одержали у 2016 році субсидію, а 23,7 тис. громадян користуються державними пільгами (500 з них – це учасники АТО). Під час семінару з боку студентів та викладачів були задані  питання спеціалістам,  за окремими з них виникнула дискусія. Після семінару співробітники Управління провели екскурсію по відділах та кабінетах організації, у ході якої була продемонстрована процедура надання соціальних послуг населенню.

Трьохгодинна зустріч  виявилася дуже корисною і продуктивною. З Управлінням праці та соціального захисту населення були заключені договора про науково-виробниче співробітництво та про відкриття в установі філії кафедри публічного управління та адміністрування, що в свою чергу дозволить студентам безперешкодно одержувати дані для наукових досліджень та проходити стажування.

К.е.н., доцент Олег Роєнко