Остання редакція: 07 листопада 2018

Науково-практичний семінар кафедри публічного управління та адміністрування

6 листопада 2018 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбувся науково-практичний семінар на тему: «Основні напрями удосконалення системи соціального захисту населення».

З вступним словом до учасників семінару звернулася завідувач кафедри Наталія Петренко. Вона відзначила, що проведення таких семінарів  стало доброю традицією. Їх головна мета – формування  у студентів свідомого ставлення до нагальних проблем у сфері публічного управління та пошук шляхів їх вирішення.

Доповідач за темою семінару – Олег Ярошевич, начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської райдержадміністрації Черкаської області. Він розповів про організаційну структуру управління, функції і обов’язки працівників. Цікавою була інформація про процедуру та фактичні суми призначених субсидій для жителів Уманського району за 10 місяців 2018 року, а також розміри інших виплат. Далі доповідач звернув увагу присутніх на приклади виявлення фактів неофіційного працевлаштування, а це – недоодержання коштів до місцевих бюджетів.

Учасники семінару, викладачі кафедри та студенти 11-пб, 21-пб, 31-пб, 11-м-пб, 21-м-пб груп, задавали доповідачеві численні запитання за темою семінару .В ході дискусії, обговорювалися питання монетизації пільг, збалансованості місцевих бюджетів, кадрового забезпечення та інші.

На завершення роботи Наталія Олександрівна подякувала Олегу Яковичу за змістовну інформацію та наголосила на подальшу співпрацю з управлінням праці і соціального захисту населення Уманської райдержадміністрації, у тому числі і як бази практики для студентів.

Олександр Світовий