Остання редакція: 21 березеня 2019

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

На кафедрі публічного управління та адміністрування відбувся науково-практичний семінар на тему «Проблеми зайнятості випускників закладів вищої освіти в Україні», приурочений до 175-річчя від дня створення Уманського національного університету садівництва.

В роботі семінару взяли участь викладачі, студенти 1-3 курсів та магістранти  кафедри  публічного управління та адміністрування.

У своєму вступному слові завідувач кафедри Наталія Петренко наголосила на важливості обговорюваної теми і представила шанованого гостя, випускника нашого університету, директора Уманського районного центру зайнятості Василя Скрипника, запросивши його до доповіді.

У доповіді Василь Скрипник ознайомив присутніх з роботою Уманського районного центру зайнятості та наявністю вакансій державних службовців та інших професій, на які можуть претендувати випускники за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Він зазначив, що починати свою трудову діяльність можна навіть із нижчої посади з послідуючим кар’єрним ростом, набуваючи необхідного досвіду.

Семінар пройшов у творчій атмосфері, у форматі діалогу. Василь Федорович надав вичерпні відповіді на численні запитання присутніх, згадавши цікаві моменти і свого студентського життя. Гість побажав студентам, щоб здобуті ними знання в університеті були найкраще реалізовані, і знайшовши роботу, постійно вдосконалювалися у професії.

Олександр Світовий, доцент кафедри публічного управління та адміністрування