Остання редакція: 01 листопада 2018

Науково-практичний семінар на кафедрі публічного управління та адміністрування

На кафедрі публічного управління та адміністрування 31 жовтня 2018 року відбувся науково-практичний семінар на тему «Медична реформа: проблеми та перспективи» за участі депутата Уманської міської ради,  в.о. директора комунального некомерційного підприємства "Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Уманської міської ради Пальчака Юрія Євгеновича. В роботі семінару взяли участь студенти 21-пб, 31-пб, 11-м-пб та 21-м-пб груп і викладачі кафедри публічного управління та адміністрування.

Відкриваючи семінар,  в.о. завідувача кафедри публічного управління та адміністрування, д.е.н., доцент Петренко Н.О. у своєму вступному слові, звернула увагу на важливість завершення медичної реформи в Україні та представила аудиторії запрошеного гостя.

Юрій Євгенович у своїй промові розповів про найголовніші зміни, які відбудуться із впровадженням реформи. Зокрема, він наголосив про існуючі проблеми у реформі первинної ланки. Однією із головних питань – це кадрове питання. Відчувається нестача кваліфікованих лікарів, у тому числі і сімейних. До того ж, лише 43% населення Уманської громади підписало декларації щодо обслуговування сімейними лікарями. Доповідач велику увагу приділив формам та методам управління медичною галуззю.

Викладачі та студенти з цікавістю та великою увагою слухали доповідача, який відповів на їх численні запитання. Семінар пройшов у творчій атмосфері, а його учасники поповнили свої знання в управлінні медичною галуззю.

Доцент Олександр Світовий