Остання редакція: 14 травня 2019

Науково-практичний семінар на кафедрі публічного управління та адміністрування

У теплій, дружній атмосфері нещодавно пройшов науково-практичний семінар,  який неодноразово організовують викладачі кафедри публічного управління та адміністрування, приурочений 175-річчю Уманського національного університету садівництва за участі начальника управління агропромислового розвитку Уманської районної державної адміністрації Мовчанюк Валентини Олексіївни – випускниці нашого навчального закладу.

Завідувач кафедри, професор Наталія Петренко виступила зі вступним словом та  виразила взаємовигідні напрямки співпраці. Особливу увагу вона звернула на можливість підвищувати свою професійну компетентність всім зацікавленим особам на базі Уманської районної державної адміністрації з видачею відповідних сертифікатів по завершенню такого навчання.

Своє бачення розбудови співпраці висловив доцент кафедри публічного управління та адміністрування Олександр Світовий.

У своїй промові Валентина Олексіївна за темою науково-практичного семінару «Перспективні напрями удосконалення роботи місцевих органів влади в умовах децентралізації» розповіла про нові форми роботи управління агропромислового розвитку Уманської РДА та перспективи аграрної галузі в Уманському районі. А також торкнулася теми багатьох проблем створення та функціонування об’єднаних сільських територіальних громад та можливих шляхів їх вирішення. Теплими словами Валентина Олексіївна згадала період навчання в нашому університеті та  викладачів, які надали необхідні знання та уміння.

В ході дискусії було обговорено широке коло питань, пов’язаних з децентралізацією місцевої влади. Мовчанюк В.О. надала вичерпні відповіді на численні питання та виказала надію, що випускники кафедри публічного управління та адміністрування поповнять ряди керівників та спеціалістів в органах місцевого самоврядування.

Викладачі кафедри та студенти висловили подяку Валентині Олексіївні за багаторічну допомогу і співпрацю. Лише разом, спільно ми можемо розвивати публічне управління та адміністрування як гідну і висококваліфіковану професію!

Олександр Світовий, доцент кафедри публічного управління та адміністрування