Остання редакція: 22 квітня 2016

Підведення підсумків конкурсу проектів "Згуртована громада - успішне село!"

19-04-2016

З нагоди святкування 40-річчя з Дня заснування економічного факультету з 28 березня по 15 квітня 2016 р. науково-дослідною лабораторією «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку», що функціонує при кафедрі менеджменту організацій, проводився конкурс проектів «Згуртована громада – успішне село!». Організатори конкурсу ставили перед учасниками завдання привернути увагу студентської молоді до соціально-економічного розвитку сільських територій та визначити провідну роль сільських громад у забезпеченні їх добробуту.

На попередній розгляд членів журі було винесено 25 науково-дослідних доробок, в тому числі і з інших ВНЗ України. 16 проектів вибороли право бути представленими перед аудиторією.

18 квітня 2016 р. на кафедрі менеджменту організацій відбулася презентація проектів, підведення підсумків та нагородження переможців. У заході взяли активну участь викладачі і студенти факультетів менеджменту (кафедри менеджменту організацій, туризму і готельно-ресторанної справи) та лісового і садово-паркового господарства.

У своїх презентаціях учасники висвітлили історію рідного краю, побут, традиції, досвід розв’язання земельних, соціальних, екологічних, культурних проблем завдяки об’єднанню територіальних громад, звернули особливу увагу на основні проблеми та перспективи розвитку сільських населених пунктів, оцінили роль і значення агробізнесу, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у соціально-економічному розвитку села. В цілому, результати досліджень показали, що успіх і розвиток сільських населених пунктів залежить, насамперед, від згуртованості громад та спільній їх участі у вирішенні нагальних проблем.

За результатами конкурсу переможцями стали:

I місце – Семенда Світлана, студентка 4 курсу факультету менеджменту;

II місце – Севостьянова Надія, студентка 3 курсу факультету менеджменту;

III місце – Яцишин Ярослав, студент 4 курсу факультету лісового і садово-паркового господарства.

Переможці та учасники конкурсу були відмічені заохочувальними подарунками та нагороджені дипломами.

З кращими конкурсними проектами студентів можна ознайомитися на сайті кафедри менеджменту організацій.

Оксана Загороднюк, к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій