Остання редакція: 05 травня 2018

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри публічного управління та адміністрування

05-05-2018

З 16 по 27 квітня 2018 р. викладачі кафедри публічного управління та адміністрування к.е.н, доцент Митяй О.В., к.с.-г.н, доцент Дяченко М.І., к.с.-г.н, доцент Василенко О.П. та Чукіна І.В. пройшли підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти Полтавської державної аграрної академії за програмою “Інноваційна спрямованість освітньої діяльності”.

Підвищення кваліфікації в обсязі 108 годин передбачало опрацювання таких тем:

1. Педагогічні та психологічні освітні процеси у вищій школі (24 години).
  2. Інноваційні технології в управлінні та адмініструванні (24 години).
  3. Сучасні методи викладання дисциплін (60 годин):

-         к.е.н, доцент Митяй О.В. “Основи публічного управління та адміністрування”, “Адміністративний менеджмент”, “Планування розвитку територій”;

-         к.с.-г.н, доцент Дяченко М.І. “Територіальна організація державної влади в Україні”;

-         к.с.-г.н, доцент Василенко О.П. “Комунікації в публічному управлінні”;

-         викладач Чукіна І.В “Основи публічного управління та адміністрування”.

Прес-центр кафедри публічного управління

та адміністрування