Остання редакція: 14 грудня 2017

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри публічного управління та адміністрування за міжнародними стандартами

14-12-2017

З 12 по 14 грудня 2017 р. завідувач кафедри публічного управління та адміністрування доцент Сергій Приліпко та старший викладач кафедри Анастасія Мовчанюк взяли участь у семінарі «Формування громадянських компетентностей у державних службовців» для представників ВНЗ, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Освітній українсько-швейцарський проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» реалізується у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби.

На семінар-тренінг були запрошені керівники структурних підрозділів вищих навчальних закладів, які відповідають за професійне навчання державних службовців, викладачі магістерської програми за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Мета проведення тренінгу полягає у підвищенні кваліфікації представників вищих навчальних закладів, розробленні і запровадженні навчальних програм із освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ), підготовці тренерів для системи професійної освіти державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, впровадженні модулів з ОДГ/ОПЛ в освітні програми вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів, а також методик розвитку громадянських компетентностей у державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Тренерами Проекту виступали Л.І. Паращенко, д.н.держ.упр., доцент, експерт швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»; Ю.О. Молчанова, к.н.держ.упр., доцент, експерт швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»; Д-р Айріс Хенселер, викладач, відділ освіти та суспільства департаменту професійного розвитку Цюріхського педагогічного університету.

На семінарі-тренінгу викладачі, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», підвищували кваліфікацію шляхом опанування різноманітних методів колективної роботи з цільовою аудиторією, моделюванням проблемних ситуацій та обміну вітчизняним і зарубіжним досвідом. За результатами навчання всі учасники українсько-швейцарського проекту отримали сертифікати майстрів-тренерів з ОДГ/ОПЛ.

Прес-служба кафедри публічного управління та адміністрування