Остання редакція: 30 жовтня 2017

Завідувачу кафедри публічного управління та адміністрування вручено Подяку від НМЦ "Агроосвіта"

30-10-2017

На засіданні Вченої ради Уманського національного університету садівництва ректор Олена Непочатенко вручила завідувачу кафедри публічного управління та адміністрування доценту Сергію Приліпку Подяку Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів "Агроосвіта" за підписом в.о. директора Тетяни Іщенко.

Завідувач кафедри відзначений НМЦ "Агроосвіта" за активну участь в організації та проведенні міжнародної науково-практичної конференції "Роль аграрних вищих навчальних закладів у розвитку малих форм господарювання як фактора соціально-економічної стабільності сільських територій та самозайнятості населення".

НМЦ "Агроосвіта" постійно сприяє розвитку сільських територій України шляхом надання малим сільськогосподарським товаровиробникам інформаційно-консультаційних послуг з питань технологій виробництва, земельних відносин, об'єднання в обслуговуючі кооперації, маркетингу, бухгалтерського обліку й оподаткування, соціально-економічного розвитку села, а також надає допомогу у підготовці навчально-методичного забезпечення для проведення навчальних тренінгів та курсів підвищення кваліфікації.

Прес-центр кафедри публічного управління та адміністрування