Остання редакція: 27 квітня 2016

Потенційні роботодавці запрошують менеджерів на стажування

27-04-2016

25 квітня 2016 року студенти факультету менеджменту відвідали ПП „Дикун”, яке розвивається стрімкими темпами не лише в Україні, а й у світі. Все більше і більше компаній звертаються до професіоналів за отриманням консалтингових послуг, організацією ділових поїздок, адже це є не від’ємною частиною життя сучасного бізнесмена. Від професійної консультації, вчасно отриманої інформації залежить успіх і досягнення високих результатів підприємства.

Компанія працює в сфері аграрного бізнесу з часу її заснування, а саме з 2002 року. Засновником і власником підприємства є Андрій Дикун - випускник факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва. Головною її метою є успішне впровадження сучасних технологій ведення бізнесу в Україні, співробітництво з іноземними компаніями. Компанія активно співпрацює з галузевими асоціаціями: Асоціація виробників молока і Асоціація свинарів України, які об’єднують 10 тис. аграріїв і понад 500 підприємств.

Сьогодні на підприємстві працює понад 200 чоловік, значна частина яких – випускники Уманського національного університету садівництва. Середній вік працівників – 24 роки.

Один з них, Роман Добринський, зосередив увагу присутніх на організаційній структурі і структурі управління компанією, організації роботи підрозділів, структурі надання консультаційних послуг.

Олена Смірнова – представник комерційного відділу, який був створений в 2008 році, розповіла про значення та місце компанії на ринку консультаційних послуг України в сфері інновацій та інвестицій.

Ольга Чувєєва в своїй презентації звернула увагу на галузеві асоціації. Вони об’єднують аграріїв, які мають в своєму володінні 5 - 30 га землі і ставлять за мету захист інтересів сільськогосподарських товаровиробників.

Богдан Шаповал – також випускник нашого університету, а нині координатор експортного напряму ПП „Дикун”, в своїй доповіді пояснив мету створення Ради з питань експорту продовольства, в яку входять Миронівський хлібопродукт, кондитерська корпорація „Рошен”, Міленіум та інші відомі торгівельні марки і компанії.

Алла Чухрій в доповіді зауважила, що аграрні ЗМІ для забезпечення інформаційного простору сучасною та практичною інформацією використовують як традиційні, так і новітні технології зберігання та передачі інформації. Друковані видання в поєднанні з аналітичними інтернет-порталами є беззаперечними інформаційними лідерами аграрного сектору України:

-        журнал «Молоко і Ферма»

-        журнал «Прибуткове свинарство»

-        інтернет-портал www.milk.ua.info

-        інтернет-портал www.pig.ua.info

-        інтернет-портал www.zerno.ua.info

Оксана Юрченко відмітила, що беззаперечним лідером серед друкованих видань є журнал «Прибуткове свинарство».

Євгенія Фаніна, яка є частим гостем нашого навчального закладу, в своїй доповіді зупинилася на важливості надання консалтингових послуг у забезпеченні ефективної діяльності логістичних компаній, адже у сучасних умовах логістичний консалтинг допомагає менеджерам оптимізувати систему вантажних перевезень та обсяги зберігання товарів у складських приміщеннях. 6 років тому була створена компанія „Фенікс – Агро”, в якій нині працює 60 чоловік. Середній вік працівників – 27 років. Вона займається закупівлею і продажем комбікормів та зернових і олійних культур для фермерів.

Працівники ПП „Дикун” поділились з студентами практичним досвідом управління структурними підрозділами підприємства, ґрунтовно ознайомили із технологіями та ноу-хау країн-лідерів світового сільського господарства.

Зібрання проходило в дружній обстановці. Студенти і співробітники компанії дискутували, обговорювали шляхи вирішення нагальних проблем сьогодення, адже у сучасному світі, коли кожна людина може легко отримати необхідну їй інформацію, подібні заходи стимулюють викладачів, студентів і виробничників поділитись своїми напрацюваннями, обмінятись досвідом, результатами досліджень.

На завершення зустрічі з потенційними роботодавцями студентів запросили для проходження практики і виробничого стажування в провідних компаніях з метою подальшого працевлаштування.

Олена Саковська,

к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій