Остання редакція: 12 квітня 2016

Менеджери переймали управлінський досвід на промисловому підприємстві

07-04-2016

Кафедра менеджменту організацій продовжує поїздки викладачів та студентів-дипломників 3-5 курсів на виробничі об’єкти. 6 квітня 2016 року проведено виїзд на виробництво заводу залізобетонних виробів у м. Умань, директором якого є Ткаченко Віктор Михайлович.

Дане підприємство було засновано у 1968 році і займається виробництвом залізобетонних плит, будівельних блоків для стін, фундаменту, перемичок, кілець для криниць і т. ін. Продукція заводу використовується при будівництві житлових будинків, промислових об’єктів, ферм, доріг, мостів.

Гостей привітно зустріли директор заводу та начальник відділу технічного контролю Лещук Ольга Василівна, яка провела екскурсію підприємством. Студенти і викладачі відвідали такі об’єкти заводу як змішувальний вузол (його називають серцем заводу), полігон для формування бетонних будівельних блоків та плит, арматурний цех. Зацікавленість у студентів викликало відвідування лабораторії з технічного контролю, де була продемонстрована перевірка на міцність за допомогою спеціального обладнання будівельних матеріалів і арматури.

Під час зустрічі зі студентами працівники підприємства розповіли про характерні риси, які повинні бути притаманні професійному менеджеру для налагодження роботи на виробництві та збуту виготовленої продукції.

Поїздка виявилася цікавою, корисною і змістовною, а головне – дала зрозуміти студентам, що висококваліфіковані працівники завжди мають високі шанси працевлаштуватись на передових підприємствах.

Роєнко О.А., к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій