Остання редакція: 11 жовтня 2018

Профорієнтаційна робота кафедри публічного управління та адміністрування

В четвер 4 жовтня 2018 року викладачі кафедри публічного управління та адміністрування в рамках проведення профорієнтаційної роботи відвідали школи м. Городище і Городищенського району Черкаської області та поспілкувалися з вчителями й учнями 11 класів. В ході таких зустрічей викладачі університету розповіли учням випускних класів про переваги навчання в Уманському національному університеті садівництва.

Учні з цікавістю слухали інформацію про історію університету та його сьогодення, про визначні місця міста Умань. Розповідаючи про університет, викладачі  зазначили, що наступний рік для  університету ювілейний – університет відзначає свій перший 175-літній ювілей, а це означає, що заклад має досвід у підготовці фахівців, багатий своїми успіхами і традиціями.

Учні виявляли зацікавленість, ставили різні запитання щодо вступу у 2019 році, про працевлаштування за  різними спеціальностями.

Зустрічі проходили в дружній, творчій атмосфері.

Доцент Олександр Світовий