Остання редакція: 22 квітня 2019

Профорієнтаційна робота кафедри публічного управління та адміністрування

Викладачі кафедри публічного управління та адміністрування Уманського НУС напередодні провели профорієнтаційну роботу серед випускників загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів м. Городище і Городищенського району Черкаської області. Вже не вперше проводиться така робота у Городищенському районі, і цього разу  презентували учням випускних класів нові матеріали щодо вступу до Уманського національного університету садівництва. Зокрема, мова йшла про нові умови проходження зовнішнього незалежного оцінювання та набір студентів за ступенем «молодший бакалавр».

Розповідаючи про історію університету та його сьогодення, викладачі  зазначили, що восени цього року Уманський НУС відзначає свій 175-літній ювілей та запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 18-19 квітня 2019 року. Також, виказали свої сподівання, що випускники продовжать навчання саме в Уманському національному університеті садівництва, адже заклад багатий своїми успіхами і традиціями, має великий досвід у підготовці висококваліфікованих фахівців.

В ході зустрічі учні виявляли велику зацікавленість до теми обговорення, ставили різні запитання щодо вступної кампанії у 2019 році, про працевлаштування за  різними спеціальностями. Спілкування  проходили в теплій та дружній атмосфері  та було надзвичайно цікавим.

Олександр Світовий, доцент кафедри публічного управління та адміністрування