Остання редакція: 23 жовтня 2018

Профорієнтаційна робота кафедри публічного управління та адміністрування

В жовтні 2018 року в рамках профорієнтаційної роботи Уманського національного університету садівництва представник кафедри публічного управління та адміністрування старший викладач А.В. Мовчанюк здійснила робочу поїздку до навчальних закладів Новоархангельського району Кіровоградської області.

Під час зустрічі учнів 11 класів було ознайомлено із переліком спеціальностей та напрямками підготовки студентів, перевагами навчання в університеті, умовами проживання у гуртожитках, особливостями культурного проведення дозвілля та можливостями проходження практики за кордоном.

Традиційно захід пройшов у дружній атмосфері, старшокласники проявили зацікавленість, уважно слухали та ставили актуальні запитання на які отримали вичерпні відповіді. Крім того, учні отримали інформаційні матеріали та буклети про університет і спеціальності, що несуть корисну та актуальну для випускників інформацію.

Наприкінці зустрічі всіх старшокласників було запрошено відвідати День відкритих дверей та поринути в атмосферу одного із найстаріших вищих навчальних закладів України, який у 2019 році святкуватиме ювілей – 175 років з дня заснування.

Старший викладач Анастасія Мовчанюк