Остання редакція: 10 квітня 2018

Профорієнтаційна робота в Балтському районі Одеської області

10-04-2018

Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення, як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху.

Все вище відмічене і було метою поїздки доцентів кафедри публічного управління та адміністрування Дяченка М.І. та Василенка О.П. до м. Балта Одеської області для проведення профорієнтаційної роботи зі старшокласниками.

Профорієнтаційною роботою було охоплено більше 100 випускників. Було проведено повне і всебічне ознайомлення учнів з переліком спеціальностей та правилами вступу до Уманського НУС. При зустрічі були роздані інформаційні матеріали-пам’ятки.

Двері Уманського національного університету садівництва відкриті для всіх випускників, гостинно запрошуємо до нас на навчання.

М.І. Дяченко, доцент кафедри

публічного управління та адміністрування