Остання редакція: 26 жовтня 2017

Профорієнтаційна робота кафедри публічного управління та адміністрування у Вільшанському районі Кіровоградської області

26-10-2017

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання та праці. Без перебільшення можна сказати, що для випускників загальноосвітніх національних закладів – це завжди проблема номер один. З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, а також підтримки та надання кваліфікованої допомоги щодо формування професійних орієнтирів на майбутнє, викладачами кафедри публічного управління та адміністрування було здійснено робочу поїздку до навчальних закладів Вільшанського району Кіровоградської області.

Відповідальні за профорієнтаційну роботу на кафедрі к.е.н., доцент О.А. Роєнко та к.е.н., викладач А.В. Мовчанюк зустрілися з учнями старших класів загальноосвітніх шкіл та ознайомили їх з перевагами та можливостями навчання в Уманському національному університеті садівництва за усіма напрямами підготовки та спеціальностями. Також школярі були проінформовані про можливість підготовки до здачі ЗНО на базі навчального закладу та особливості вступної кампанії у 2018 році.

Прес-центр кафедри