Остання редакція: 13 червня 2016

П’ята студентська літня школа «Сталий розвиток за участі громад»

13-06-2016

Науково-дослідна лабораторія «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку», що з 18 по 22 липня 2016 року в м. Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбудеться п’ята студентська літня школа «Сталий розвиток за участі громад». Літня школа присвячена тематиці сталого розвитку громад у контексті цілей сталого розвитку ООН. Школа проводиться Освітньою мережею  сприяння сталому місцевому розвитку  за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Умови участі:

Подаватися можуть студенти Уманського національного університету садівництва - партнера Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», починаючи з другого року навчання.

Подати заявку на участь у школі можна, написавши мотиваційного листа, де має бути викладено, чому саме студент хоче взяти участь у школі і чому він\вона вважає, що школа буде для нього\неї корисна. Аплікаціна форма в додатку.

Заповнені форми мають бути надіслані до 28 червня 2016 р. за адресою manager@udau.edu.ua . В темі листа слід вказати «Літня школа».

Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» покриває витрати учасників на проживання, харчування та проїзд (автобус, маршрутка, поїзд).

Додаткова інформація про літню школу:

Приліпко Сергій Михайлович - координатор Проекту в університеті,

завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, кандидат економічних наук, доцент

навчальний корпус №4, аудиторія 228
Уманський національний університету садівництва