Остання редакція: 18 листопада 2016

Семінар з впровадження адміністративно-територіальної реформи в Уманському районі

18-11-2016

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування доцент Сергій Приліпко взяв участь у роботі семінару-тренінгу з актуальних питань децентралізації влади, який відбувся 18 листопада 2016 року у приміщенні Уманської районної ради під керівництвом голови Оксани Супрунець.

На засіданні були присутні депутати районної ради, працівники апарату і керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські і селищні голови.

Серед запрошених доповідачів – координатор Центру розвитку місцевого самоврядування у Черкаській області Сергій Слинько, провідний спеціаліст відділу планування розвитку територій з Управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Дмитро Гайдей, координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Черкаській області Ганна Бабкова, староста с. Ірдинь Білозірської об’єднаної територіальної громади Олександр Максимов.

Відповідно до програми на семінарі розглядалися питання про особливості впровадження адміністративно-територіальної реформи в районі, децентралізацію влади, підтримку проектів регіонального розвитку, можливості добровільно об’єднаних громад, стратегічне планування, залучення коштів міжнародних проектів і програм для розвитку сільських територій.

Кожний із присутніх мав змогу поспілкуватися з фахівцями та внести свої пропозиції до перспективного плану формування об’єднаних громад в Уманському районі.

Кафедра публічного управління та адміністрування