Меню
Остання редакція: 18 грудня 2018

Результати І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Публічне управління та адміністрування»

          В Уманському національному університеті садівництва з метою підтримки обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання на виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 18 вересня 2018 року №1010 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» у жовтні-листопаді 2018 року був проведений І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Студенти кафедри публічного управління та адміністрування взяти активну участь у цьому конкурсі.

          17 грудня 2018 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбулося нагородження переможців  І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Публічне управління та адміністрування».

          За результатами І туру конкурсу комісія у складі голови комісії  завідувача кафедри, д.е.н., доцента Наталії Петренко, членів комісії - доцентів кафедри Світового О.М. і Коваленко Г.О. та ст. викладача Мовчанюк А.В. визначили переможців:

          І місце – студентка 11 м-пб групи Савелюк Тетяна,

          ІІ місце – студентка 11 м-пб групи Ільченко Тетяна,

          ІІІ місце – студент 11 м-пб групи Швець Олена.

          Переможцям бажаємо успіху у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Публічне управління та адміністрування»!

 

 

 

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування Олександр Світовий