Остання редакція: 02 квітня 2016

Робота секції з менеджменту організацій

31-03-2016

Робота секції з менеджменту організацій

30-31 березня 2016 року з нагоди проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 125-річчю від дня народження професора В.Л. Симиренка, на засіданні наукового студентського гуртка кафедри менеджменту організацій було заслухано 27 доповідей студентів з актуальних питань розвитку аграрного сектору економіки України. Основна тематика доповідей присвячена питанням удосконалення системи управління виробництвом конкурентоспроможної продукції, економічними взаємовідносинами в аграрних формуваннях, матеріальному стимулюванню працівників сільського господарства, соціального розвитку сільських територій, управління та використання трудових ресурсів.

В збірнику студентських наукових праць опубліковано 28 тез доповідей.

Найкращими визнано доповіді студентів, які нагороджені грамотами:

1. Дяк Альони Олексіївни – 52-мм група

Науковий керівник – к.с.-г.н., професор Дяченко М.І.

2. Хоменко Марії Володимирівни – 51-мс група

Науковий керівник – к.е.н., доцент Петренко Н.О.

3. Музики Олександра Анатолійовича – 52-мм група

Науковий керівник – к.е.н., доцент Малюга Л.М.

Всім доповідачам рекомендовано розширити матеріали досліджень та використати їх при написанні дипломних і магістерських робіт.