Остання редакція: 25 квітня 2019

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі публічного управління та адміністрування на честь 175-річчя Уманського НУС

Однією з ознак сучасного та прогресивного закладу вищої освіти є активна наукова робота студентів і науково-педагогічних працівників. І в Уманському національному університеті садівництва даний вид діяльності традиційно знаходиться на високому рівні. Саме тому щороку навесні у навчальному закладі відбувається низка цікавих й актуальних конференцій, особливої ваги серед яких набула Всеукраїнська студентська наукова конференція, яка цього року приурочена до 175-річного ювілею Уманського НУС.

Вчора, після пленарного засідання на кафедрі публічного управління та адміністрування відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського національного університету садівництва.

У вступному слові завідувач кафедри доктор економічних наук Наталія Петренко наголосила на важливості питань, які були включені до програми проведення секційного засідання конференції та побажала учасникам секції успіхів та плідної праці.

В засіданні взяли  участь студенти та викладачі кафедри. Перед присутніми  із своїми доповідями виступили магістранти кафедри публічного управління та адміністрування, а також студенти бакалаврату, та надали вичерпні відповіді на запитання. Всього виступили з доповідями 20 учасників.

Секційне засідання кафедри публічного управління та адміністрування пройшло у творчій атмосфері, доповіді студентів були сприйняті присутніми з цікавістю, так як в них підіймалися актуальні питання публічного управління та адміністрування.

Робота конференції завершилася підведенням підсумків і, за рішенням комісії, врученням іменних грамот студентам, доповіді яких були визнані кращими, а саме:

– Савелюк Тетяна, студентка 11 м-пб групи, науковий керівник – д.е.н., доцент Петренко Н.О.;

–      Ільченко Тетяна, студентка 11 м-пб групи, науковий керівник – к.е.н., науковий керівник – к.е.н., доцент Мовчанюк А.В.;

– Шевчук Богдан, студент 31-пб групи, науковий керівник – д.е.н., доцент Вуйченко М.А.

Досвід виступу на конференції безсумнівно буде корисним для підготовки до майбутніх наукових конференцій.

Олександр Світовий, доцент кафедри публічного управління та адміністрування