Остання редакція: 07 квітня 2017

Проведення секційних засідань студентської наукової конференції на кафедрі публічного управління та адміністрування

07-04-2017

У рамках Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.B. Пашкевича, 5 та 6 квітня 2017 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбулися секційні засідання згідно затвердженої програми.

Впродовж двох днів у секційних засіданнях прийняли участь викладачі кафедри, студенти та усі бажаючі. Перед присутніми із своїми доповідями виступили студенти-дипломники кафедри, використовуючи мультимедійні засоби, та надали вичерпні відповіді на запитання.

Учасники секційних засідань одноголосно вирішили розподілити призові місця серед доповідачів:

I місце – Махаринська Аліна Володимирівна, 52-пбс група, дипломний керівник доцент Приліпко Сергій Михайлович, тема доповіді «Роль державної молодіжної  політики та її реалізації на сучасному етапі»;

ІІ місце – Федчук Тетяна Олексіївна, 52-пбм група, дипломний керівник викладач Мовчанюк Анастасія Валентинівна, тема доповіді «Удосконалення механізму формування соціальної інфраструктури у Княже-Криницькій територіальній громаді»;

ІІ місце – Марченко Олена Анатоліївна, 51-пбс група, дипломний керівник доцент Роєнко Олег Анатолійович, тема доповіді «Проблеми бюджетного забезпечення соціального захисту населення в Україні та шляхи його вдосконалення»;

ІІІ місце – Боднарук Вікторія Володимирівна, 51-пбс група, дипломний керівник викладач Мовчанюк Анастасія Валентинівна, тема доповіді «Проблема децентралізації в реформуванні місцевого самоврядування в Україні».

Переможці будуть відзначені почесними грамотами на кафедрі.

Робота конференції на секційних засіданнях проходила у творчій атмосфері, доповіді студентів були сприйняті присутніми з цікавістю, так як в них підіймалися актуальні питання сучасної науки і практики.

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування,

кандидат економічних наук, О.М. Світовий