Остання редакція: 18 квітня 2018

Науково-практичний семінар "Актуальні питання децентралізації місцевої влади"

18-04-2018

18 квітня 2018 року на кафедрі публічного  управління та адміністрування відбувся науково-практичний семінар за участі  сільського голови с. Родниківки Уманського району Черкаської області Руслана Анатолійовича Яремчука на тему «Актуальні питання децентралізації місцевої влади». У роботі семінару взяли участь студенти та викладачі кафедри.

Із вступним словом виступив завідувач кафедри публічного управління та адміністрування к.е.н., доцент С.М. Приліпко, який вказав на актуальність даної проблеми та висловив сподівання, що її обговорення дасть позитивний досвід та знання у подальших наукових дослідженнях.

У своїй доповіді сільський голова Р.А. Яремчук розповів про здобутки Родниківської громади та плани на майбутнє. Він проаналізував стан справ в Уманському районі щодо децентралізації місцевої влади та перспективи створення об’єднаних територіальних громад.

Після закінчення доповіді Р.А. Яремчук дав вичерпні відповіді на численні запитання студентів та викладачів. Він побажав присутнім подальших творчих успіхів у навчанні та науковій роботі.

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування,

к.е.н, Світовий О.М.