Остання редакція: 21 травня 2018

Участь у навчально-практичному семінарі «Ефективні методики розвитку громадянської компетентності та політичної обізнаності дітей і молоді М18»

21-05-2018

15-16 травня 2018 р. старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування Анастасія Мовчанюк взяла участь у навчально-практичному семінарі «Ефективні методики розвитку громадянської компетентності та політичної обізнаності дітей і молоді М18», який відбувся у м. Черкаси за підтримки громадських організацій «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» (Україна) разом з  «DRA»  (Німеччина) та Міністерства закордонних справ ФРН.

Головною метою проведення заходу було підвищення кваліфікації освітян та лідерів громадських організацій, які працюють з дітьми та молоддю, апробація навчально-методичного посібника «Ми можемо більше», а також підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного врядування та освіту з прав людини в Україні.

Тренерами Проекту виступали Ірина Іванюк, к.пед.н., заступник голови ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики»; Нора Корте, координатор міжнародного проекту «Ми можемо більше! – За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі», співробітник громадської організації DRA в Берліні; Марія Гриньова, координатор школи громадянської партиципації дорослих та молоді «Усі в дії!».

На семінарі-тренінгу обговорювались питання важливості підвищення громадянської активності молоді, формування демократичної і політичної культури молодого покоління в Україні. Під час роботи було розглянуто проблеми формування, розвитку та  реалізації громадянських компетентностей, проаналізовано особливості демократичного стилю управління, визначено ключові сфери та принципи ОДГ/ОПЛ у роботі викладачів. Практичний аспект тренінгу полягав у підвищенні кваліфікації шляхом опанування різноманітних методів колективної роботи з цільовою аудиторією, моделюванням проблемних ситуацій та обміну вітчизняним і зарубіжним досвідом.

За результатами навчання всі учасники тренінгу отримали сертифікати.

Прес-центр кафедри публічного управління та адміністрування