Остання редакція: 04 травня 2018

Науково-практичний семінар «Соціально-економічний розвиток територіальних громад»

04-05-2018

На кафедрі публічного  управління та адміністрування відбувся науково-практичний семінар за участі начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Уманської райдержадміністрації Тетяни Олександрівни Солом’яної на тему «Соціально-економічний розвиток територіальних громад».

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування к.е.н., доцент С.М. Приліпко у своєму вступному слові побажав учасникам науково-практичного семінару плідної роботи, вказавши на актуальність досліджуваної теми та важливість всебічного розвитку територіальних громад як первинної ланки державного устрою.

Під час виступу  начальник  відділу економічного розвитку і торгівлі Уманської РДА проаналізувала сучасний стан соціально-економічного розвитку територіальних громад Уманського району та його перспективи. Учасниками науково-практичного семінару інформація була сприйнята із великою увагою та цікавістю. Викладачі та студенти взяли активну участь у обговоренні та дискусіях під час семінару. На численні запитання аудиторії Т.О. Солом’яна надала обґрунтовані вичерпні відповіді.

Вона висловила впевненість у тому, що в умовах нестачі фахівців з публічного управління та адміністрування, випускники кафедри поповнять ряди державних службовців усіх рівнів, особливо у державних органах виконавчої влади на місцевому рівні.

К.е.н, доцент кафедри публічного управління

та адміністрування,  О.М. Світовий