Остання редакція: 21 вересня 2017

Науково-практичний семінар з організації діяльності державної служби

21-09-2017

Щосереди на кафедрі публічного управління та адміністрування проходить засідання наукового студентського гуртка.  Під час його засідань студенти не лише працюють над темами наукових робіт, а й мають змогу постійно зустрічатися з представниками державних органів виконавчої влади та представниками органів місцевого самоврядування.

20 вересня 2017 року у аудиторії 204 відбувся науково-практичний семінар за участі начальника управління агропромислового розвитку Уманської районної державної адміністрації Валентини Олексіївни Мовчанюк.

На семінарі розглядалися питання, пов'язані з організацією діяльності державних службовців в установах і організаціях аграрної сфери.

Під час свого виступу Мовчанюк В.О. розповіла учасникам семінару про завдання і функції управління агропромислового розвитку районного рівня. Окремо були висвітлені питання конкурсного відбору працівників на державну службу, а також порядок подання державними службовцями щорічних декларацій у електронному вигляді.

Під час зустрічі у студентів і викладачів виникало багато питань, на які начальник управління надала вичерпні відповіді.

У роботі семінару приймали участь декан факультету менеджменту Наталія Олександрівна Вернюк, викладачі кафедри публічного управління та адміністрування, студенти першого та другого курсу бакалаврату й студенти першого та другого року навчання магістратури спеціальності "Публічне управління та адміністрування".

Декан факультету менеджменту Вернюк Н.О. подякувала Валентині Олексіївні за співпрацю та проведення практичного заходу, а також усім учасникам семінару за активну роботу.

Фахова підготовка майбутніх спеціалістів залежить від набуття практичних знань, тому кафедра постійно сприяє студентам у організації таких зустрічей.

Керівник наукового гуртка,

доцент О.М. Світовий