Остання редакція: 18 травня 2017

Семінар з питань вирішення проблем зайнятості в Україні

18-05-2017

На  кафедрі публічного управління та адміністрування відбувся науково-практичний семінар на тему: «Проблеми безробіття в Україні та шляхи їх вирішення», на якому виступив директор Уманського районного центру зайнятості Скрипник Василь Федорович. Він проінформував аудиторію про стан ринку праці в Уманському районі. У засіданні гуртка взяли участь викладачі кафедри, студенти 1 та 5 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

У своїй бесіді зі студентами Скрипник В.Ф. відзначив те, що центр зайнятості приділяє велику увагу малозахищеним верствам населення, особливо переселенцям із Донецької та Луганської областей, а також демобілізованим військовослужбовцям, які повернулись із зони АТО. Як відзначив директор, центр приділяє значну увагу налагодженню відносин з роботодавцями Уманського району для того, щоб наповнити базу даних вакансій. Крім того, було обговорено питання щодо створення нових робочих місць, перспективи розвитку інфраструктури сільських територій Уманщини, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, підвищення кваліфікації мешканців населених пунктів, у тому числі і за сприянням  служби зайнятості.

Після виступу директор Центру зайнятості відповів на всі запитання студентів та викладачів. У процесі роботи семінару розгорнулась жвава дискусія та було обговорено ряд питань щодо вирішення проблематики семінару.

Анастасія Мовчанюк, к.е.н.,

викладач кафедри публічного управління та адміністрування