Остання редакція: 15 вересня 2017

Семінар з управління діяльністю сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

14-09-2017

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування доцент Сергій Приліпко разом з фахівцями Уманського національного університету садівництва виступили перед учасниками сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів під час проведення навчально-практичного семінару з управління діяльністю кооперативів. Семінар відбувся 13 вересня 2017 р. на базі Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА  у м. Черкаси. Відповідно до укладеної Угоди про співробітництво Уманський національний університет садівництва виступає партнером проекту, що впроваджує та фінансує Європейський Союз у рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Проектом вже надано матеріально-технічну підтримку для створення 52  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Черкаській області. Для забезпечення їх ефективного функціонування протягом вересня-жовтня передбачено провести 10 навчальних семінарів на базі Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА у м. Черкаси, оскільки новостворені кооперативи у процесі своєї діяльності зіштовхнулися з проблемами, пов’язаними з управлінням, бухгалтерським обліком, маркетингом, технологічними особливостями вирощування і переробки с.-г. продукції. Крім того, консультаційна група університету постійно надає кооператорам практичну допомогу.

У семінарі також взяли участь доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок (стратегічне планування, маркетинг), доцент кафедри обліку і аудиту Наталя Шевченко (бухгалтерський облік і звітність), доцент кафедри плодівництва і виноградарства Роман Буцик (технологія вирощування плодово-ягідних культур) та старший викладач кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів Зінаїда Харченко (технологія сушіння фруктів) для членів СОК.

Прес-центр кафедри