Остання редакція: 09 листопада 2016

Співпраця з Британською Радою в Україні

У жовтні 2016 року між Уманським національним університетом садівництва і Британською Радою в Україні підписано Угоду про партнерство за програмою "Активні громадяни".

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій.

Координаторами програми "Активні громадяни" в університеті є завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доцент Сергій Приліпко та доцент кафедри маркетингу Ольга Макушок

В Уманському національному університеті садівництва заплановано проведення тренінгу для викладачів і студентів з 9 по 11 листопада 2016 року. Треніг відбудеться в аудиторії 204 (4 корпус, 2-й поверх) о 15-00. Кожен учасник заходу отримає сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на міжнародних і всеукраїнських тренінгах від Британської Ради в Україні.

Викладачі і студенти можуть зареєструватися на тренінг за посиланням https://goo.gl/forms/QypLWFzSdrDQXzB42

Під час тренінгу учасники отримають можливість навчитися писати власні проекти соціальної дії та подати їх на національний конкурс до 1 грудня 2016 року. У разі відбору проекту Британська Рада надає фінансову підтримку на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів (15 000 грн.).

Для одержавння допомоги у написанні проектів соціальної дії та надання консультацій учасники можуть звернутися до фахівців науково-дослідної лабораторії "Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку", яка функціонує на кафедрі публічного управління та адміністрування.

Сергій Приліпко, координатор Програми Британської Ради в університеті