Остання редакція: 26 квітня 2018

Стажування за програмою підвищення кваліфікації на базі Вищої школи комунікації та управління у Польщі

26-04-2018

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування к.е.н, доцент Сергій Приліпко з 27 березня по 12 квітня 2018 р. пройшов стажування за програмою підвищення кваліфікації «Організація європейської освіти, наукові проекти та публікаційна діяльність» на базі Вищої школи комунікації та управління у Познані, Республіка Польща http://www.wskiz.edu

Стажування в обсязі 108 годин передбачає вивчення 3 модулів:

Модуль 1 (36 годин): Європейська система освіти.

Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти. Академічна мобільність викладачів та студентів. Програми підготовки та організація навчального процесу: уніфікація та диференціація. Інноватика в навчальному процесі. Інтеграція науки в освітній процес.

Модуль 2 (36 годин) Публікації в наукових журналах.

Системи та індекси цитування наукових журналів, публікаційної активності та продуктивності вчених. Практичні рекомендації з написання статей, що входять до системи SCOPUS, Web of Science та інші. Імпакт-фактор наукового журналу, індекс Хірша, цитування. Мова академічного письма: як підготувати статтю для публікації в іноземному виданні. Структура та оформлення статті. Цілі дослідження. Методика та аргументації. Представлення результатів, аналіз і полеміка по темі.

Модуль 3 (36 годин) Наукові проекти та грантова діяльність.

Проектні та грантові можливості Євросоюзу. Умови успішної реалізації наукових проектів у ЄС. Процедура подачі заяви. Умови та вимоги до заявників. Оформлення конкурсної документації. Методика і аргументація. Опис індикаторів і результатів проекту. Складання бюджету. Case-studies.

Прес-центр кафедри публічного управління та адміністрування