Остання редакція: 07 квітня 2016

Студентка факультету менеджменту гідно представила Уманський НУС у Луцьку

06-04-2016

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27 листопада 2015 року з 31 березня по 1 квітня 2016 р. у Луцькому національному технічному університеті відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Треба віддати належне організаторам олімпіади, адже захід було проведено на високому організаційному й технологічному рівні. Варто відмітити відкритість і доступність олімпіади, рівність учасників, рівноцінність конкурсних завдань (учасникам було запропоновано 20 тестових завдань та 7 задач із зазначеної дисципліни), ясність системи оцінок.

Участь в олімпіаді взяли 86 учасників із 45 вишів, серед яких Уманський національний університет садівництва представляла студентка 52-мм групи факультету менеджменту Ірина Пампуха під науковим керівництвом доцента кафедри менеджменту організацій Кустріч Лілії Олександрівни.

Під час проходження олімпіади студенти мали можливість, отримавши поради досвідчених викладачів, розвинути та реалізувати свої професійні здібності, підвищити якість професійної підготовки, активізувати навчально-пізнавальну діяльність і досягнути синергічного ефекту в освоєнні навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Вирішені учасниками завдання були якісно й об’єктивно оцінені членами журі.

За результатами олімпіади Ірина Пампуха була нагороджена грамотою у номінації «За застосування оригінальної методики дослідження».

Вітаємо студентку та її наукового керівника з отриманням відзнаки та бажаємо подальших успіхів і звершень на навчально-науковій ниві!

Прес-центр кафедри менеджменту організацій