Остання редакція: 12 квітня 2016

Студентки факультету менеджменту – учасники ІI етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

12-04-2016

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27 листопада 2015 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» та з метою пошуку обдарованої студентської молоді і створення умов для її творчого зростання 7-8 квітня 2016 року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності) серед студентів вищих навчальних закладів України ІІІ – ІV рівнів акредитації.

У цьому навчальному році в Олімпіаді взяли участь 65 студентів освітнього рівня «бакалавр» і 46 студентів освітнього рівня «магістр» із 77 вищих навчальних закладів. Це представники Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Київ.

Уманський національний університет садівництва на Олімпіаді представляли студентки Крейтор Анастасія (41-з група) та Віштал Ірина (52-мм група).

Протягом декількох годин учасники заходу працювали над вирішенням конкурсних завдань і тестових питань, тематика яких охоплювала програми таких навчальних дисциплін як: «Менеджмент», «Управління персоналом», «Маркетинг», «Управління інноваціями», «Стратегічне управління», «Операційний менеджмент» (для студентів освітнього рівня «бакалавр») і «Менеджмент організацій», «Фінансовий менеджмент», «Управління якістю», «Управління проектами», «Управління змінами», «Стратегічне управління» (для студентів освітнього рівня «магістр»).

Наші учасниці гідно представили свою Alma mater та нагороджені грамотами «За креативність» – Крейтор Анастасія та «За стратегічне мислення» – Віштал Ірина.

Бажаємо студентам успіхів та нових творчих звершень!

Марина Гоменюк, к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій