Остання редакція: 25 квітня 2018

Секційне засідання студентської конференції на кафедрі публічного управління та адміністрування

25-04-2018

У рамках Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана, 25 квітня 2018 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбулося секційне засідання згідно затвердженої програми.

У секційному засіданні взяли  участь викладачі кафедри, студенти та усі бажаючі. Перед присутніми  із своїми доповідями виступили студенти-дипломники кафедри, використовуючи мультимедійні засоби та надали вичерпні відповіді на запитання. Всього виступили з доповідями 13 студентів.

Робота конференції на секційних засіданнях кафедри публічного управління та адміністрування проходила у творчій атмосфері, доповіді студентів були сприйняті присутніми з цікавістю, так як в них підіймалися актуальні питання публічного управління та адміністрування.

За рішенням комісії кращими доповідями були визначені доповіді таких студентів:

-       перше місце – Ходзіцька-Іваненко І.С., студентка 11 м-пб групи, науковий керівник – к.е.н., доцент Світовий О.М.;

-       друге місце – Усенко С.Д., студентка 11 м-пб групи, науковий керівник – к.е.н., доцент Світовий О.М.

-       третє місце –  Квасніцький О.М., студент 11 м-пб групи, науковий керівник – к.е.н., доцент Коваленко Г.О.

Переможці та учасники студентської конференції були нагороджені грамотами.

О.М. Світовий, к.е.н.,

доцент кафедри публічного управління та адміністрування