Остання редакція: 01 жовтня 2018

Туризм - життєва сила студентів

27 вересня 2018 року з нагоди святкування Міжнародного дня туризму 11-пб група спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» разом на чолі з куратором доцентом Дяченком М.І. здійснила незвичайний похід в Білогрудівський ліс.

Ліс зустрів своїх гостей привітним шурхотом різнобарвного листя, запахом достиглих ягід та грибів, дзвінкими пташиними голосами. Прийшовши на місце, відразу ж усі почали щось робити: одні готували місце під багаття, інші збирали хмиз, а хтось просто насолоджувався красою природи чи грав у теніс. Цього дня студентство мало змогу насолоджуватися краєвидами і повітрям лісу, здійснивши цікаву мандрівку насичену різноманітними конкурсами: презентувати свою команду, проявити себе у спортивних змаганнях, провести конкурс з приготування смачних страв та представити свою команду з номерами художньої самодіяльності. Хлопці показали себе справжніми кухарями, коли насмажили смачної картоплі та м’яса.

Цей похід з морем сміху, розваг та щирим спілкуванням надовго залишиться в пам’яті студентів.

Куратор Микола Дяченко