Остання редакція: 20 травня 2019

Участь студентки кафедри публічного управління та адміністрування у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

Одним з важливих засобів підвищення якості навчання і виховання фахівців, здатних творчо застосовувати в практичній діяльності новітні досягнення науково-технічного і культурного процесу, вважають дослідницьку діяльність. Тому, студентські олімпіади проводяться щорічно з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, системного вдосконалення навчального процесу та формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.

Так, 15-17 травня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» м. Київ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Олімпіада проводилася у два тури: виконання комп’ютерних тестів та виконання практичного завдання. На студентській олімпіаді Уманський національний університет садівництва гідно представила переможниця першого етапу, студентка 31-пб групи факультету менеджменту Захарченко Марія Анатоліївна.

Участь студентки нашої кафедри у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» була засвідчена врученням сертифікату. Подяку за високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів, які взяли участь у студентській олімпіаді отримав кандидат економічних наук, доцент кафедри Світовий Олександр Михайлович.

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» проводилася уже вдруге, кількість учасників постійно збільшується і вона стає традиційною. В роботі олімпіади взяли участь 70 учасників із 28 вищих навчальних закладів нашої країни. Проведення Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» дає учасникам новий поштовх до творчих звершень та підвищує теоретичний та практичний рівень майбутнього державного службовця.

Олександр Світовий, доцент кафедри публічного управління та адміністрування