Остання редакція: 08 жовтня 2017

Участь завідувача кафедри публічного управління та адміністрування у міжнародній конференції в Іспанії

08-10-2017

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування доцент Сергій Приліпко взяв участь у міжнародній конференції «Grow Abroad 2017», яка відбулася з 1 по 6 жовтня 2017 року у м. Матаро (Барселона), Іспанія. Учасниками конференції стали 70 осіб з 18 країн світу, а саме з Австралії, Бразилії, Канади, Колумбії, Данії, Великобританії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Ірландії, Нової Зеландії, Росії, Іспанії, Швейцарії, України, США, Республіки Польщі.

На конференції обговорювались питання глобалізації сільського господарства, розвитку екологічного землеробства, співпраці фермерів через обслуговуючі кооперативи, розроблення власних торгових марок для реалізації регіональних продуктів, поглиблення міжнародного співробітництва та стажування на базі провідних підприємств. У формі круглих столів учасники конференції обмінювались досвідом роботи, проводили майстер-класи, знайомились з особливостями роботи через соціальні мережі.

Під час конференції в Каталонії учасники відвідали університет Помпеу Фабра Technocampus, де ознайомились з програмами підготовки бакалаврів і магістрів. В університеті 31,2 тис. студентів навчають 3 тис. науково-педагогічних працівників. Навчальний заклад має 21 факультет, які здійснюють підготовку студентів за 63 програмами підготовки бакалаврів (термін навчання 3-4 років) та 70 програмами підготовки магістрів (термін навчання до 2 років). Окремо здійснюється підготовка докторів наук за 49 програмами. В університеті працюють 224 дослідницькі групи, які проводять дослідження та зразу ж впроваджують результати через startup-компанії.

Окремо відбулися навчальні візити у сільськогосподарське підприємство з вирощування сортів винограду для виготовлення винної продукції та на місцевий оптовий ринок з реалізації морепродуктів через аукціон.

Участь у подібних міжнародних конференціях дозволяє у подальшому налагоджувати міжнародні зв’язки та  співпрацювати із зарубіжними колегами.

Прес-центр кафедри публічного управління та адміністрування